Se zbraní se na bowling nechodí

, autor: archiv MP

24.06.2013 - Střípky z městské policie

Podnapilý muž vyděsil v sobotu v noci personál bowlingu v Žitavské ulici. Podle sdělení jednoho ze zaměstnanců totiž vytáhl zbraň. Na místo byli přivoláni strážníci městské policie a vzhledem k povaze oznámení i hlídka Policie ČR. Naštěstí se jednalo o plynovou pistoli.

Noční výlet za maminkou

V jednu hodinu po nedělní půlnoci přivolal hlídku městské policie muž z provozovny Kebab v Lidické ulici s tím, že našel asi tříleté dítě. Strážníci kontaktovali oddělení sociálně-právní ochrany dětí a než sociální pracovnice přijela, pokoušeli se zjistit, kde dítě bydlí. Chlapeček ukazoval na dům naproti Kebabu. Zatímco jeden z obyvatel domu strážníkům tvrdil, že dítě v domě nikdy neviděl, objevila se paní, která řekla, že chlapec je její sousedky, kterou spolu právě hledají. Matka se nakonec asi po půlhodině objevila a hlídka městské policie celou věc předala sociální pracovnici.

Vytvořeno 24.6.2013 17:29:41 | přečteno 1825x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie