Sběrači přistiženi při krádeži

, autor: archiv MP

17.09.2013 - Střípky z městské policie

V pátek 13. září kolem poledne strážníci zadrželi dva muže tmavé pleti, kteří v Ladově ulici sundavali ze střech hliníkové a měděné plechy. Oba výtečníky předali Policii ČR, kterou následně přivolali.

Masturboval u školy

Ve čtvrtek po sedmé hodině večer vyjela hlídka městské policie do Polní ulice, kde se, podle telefonického sdělení, měl v areálu školy nacházet masturbující mladík ve tmavém oblečení. Strážníci spolu s policisty začali prohledávat okolí školy a po krátké době ho našli. Policie ČR mladého muže zadržela.

Usnul a málem vyhořel

V sobotu ve tři hodiny ráno z bytu ve Skřivánčí ulici stoupal dým. Strážníci, kteří dorazili na místo, zjistili, že v koupelně hořela molitanová matrace, která celý byt pořádně zakouřila. „Obyvatel bytu zřejmě usnul s cigaretou. Později přišla domů jeho přítelkyně, která s pomocí souseda nejprve hořící matraci odnesla do koupelny, kde se ji snažili uhasit. Pak probudila muže, který se zřejmě přiotrávil zplodinami. Na místo jsme přivolali Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje,“ popisuje situaci ředitel městské policie Luboš Raisner.

Opilec boural na kolejích

V sobotu v půl desáté večer vyjela hlídka do ulice Budovatelů, kde na tramvajových kolejích ležela motorka. O pár minut později na linku 156 (Městská policie) volal muž, který uvedl, že zcizil motocykl svému otci a havaroval s ním na tramvajovém kolejišti u starých lázní v ulici Budovatelů, Také se přiznal, že je opilý. Strážníci o telefonátu informovali Policii ČR, která muže zadržela.

Vytvořeno 17.9.2013 14:01:30 | přečteno 1471x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie