Řidiči bez papírů

02.05.2013 - Střípky z městské policie

Řidič bez papírů

Řidiče bez dokladů zastavili hlídka městské policie na prvního máje večer v Korejské ulici. Strážníci ze svých zkušeností předvídali, že stříbrného Opela řídí muž bez řidičského oprávnění. Protože řidič neměl u sebe ani občanský průkaz a nemohl tak prokázat svou totožnost, byl strážníky předveden na policejní služebnu Policie ČR. Tam se potvrdilo, že muž skutečně řidičský průkaz nemá a navíc má vystavený zákaz řízení motorových vozidel.

Kradli a jeli bez papírů

Řidičku bílé Mazdy zastavila hlídka městské policie v Korejské ulici 2. května v půl třetí ráno kvůli zhasnutému levému přednímu světlu. Žena u sebe neměla ani občanku, ani řidičský průkaz ani doklad od vozidla. Na zadním sedadle v autě ale ležely hliníkové disky. Ani řidička ani její spolujezdec nebyli schopni odpovědět, čí ty disky jsou. Kvůli podezření z krádeže, přivolali strážníci na místo Policii ČR. Policisté si k dalšímu šetření podezření z krádeže převzali spolujezdce a na policejní služebně skončila i řidička kvůli prokázání totožnosti. Na policii se pak prokázalo, že žena řidičské oprávnění vůbec nevlastní a dopustila se tudíž přestupku, za který jí bude udělena pokuta.

Vytvořeno 2.5.2013 14:23:37 | přečteno 1987x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie