Propadlá vozovka na Šumavě

, autor: archiv MP

11.04.2014 - Střípky z městské policie

Ve čtvrtek před polednem oznámil pracovník Severočeských komunálních služeb městské policii, že se v jablonecké Křišťálové ulici propadla vozovka pod váhou jejich auta. Městští strážníci vyjeli na místo a díru provizorně označili dopravním kuželem. Po jednání s pracovníky Technických služeb, kteří se postarali o platné dopravní značení vyšlo najevo, že vozovku opraví Severočeské vodovody a kanalizace a ty jsou již o havárii informovány.

Dobrá víla - zachránkyně

Ve středu po ránu zatelefonovala na městskou policii žena a sdělila, že z jednoho z bytů v Liberecké ulici se ozývá sténání a nářek jeho obyvatelky. Na místo proto vyjela hlídka městské policie, která skutečně slyšela z bytu klepání a sténání. Paní za dveřmi si stěžovala na bolest zad a nebyla schopna se postavit, natož otevřít. Strážníci přivolali doktora i hasiče, kteří nakonec do bytu ve třetím patře za pomoci žebříku vstoupili otevřeným oknem a byt zevnitř otevřeli. Záchranka si paní nakonec odvezla do nemocnice a o jejího psa i byt se zatím postará sousedka, která vše oznámila a tak pomohla.

Nemocná žena

Ve středu před polednem zavolala na městskou policii pracovnice restaurace Leon, že tam mají problém s jedním z hostů. Když do Leonu dorazila hlídka, setkala se se starší paní, která se chovala zmateně a chvílemi upadala do mdlob. Proto strážníci přivolali záchranku, která si odvezla ženu do jablonecké nemocnice.

Vytvořeno 11.4.2014 13:16:26 | přečteno 1580x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie