Primátor poděkoval úspěšným jabloneckým biatlonistům

, autor: Markéta Hozová

14.05.2013 - Úspěšné biatlonisty, členy klubu SKP Jablonec nad Nisou, přijal dnes po poledni primátor města Petr Beitl v obřadní síni jablonecké radnice.

„Přivedl jsem s sebou sportovce, kteří získali nějakou medaili v soutěžích světového poháru, mistrovství Evropy a mistrovství světa,“ řekl šéf klubu Jan Matouš.

Primátor Beitl poděkoval mladým biatlonistům za reprezentaci města a popřál jim i jejich trenérům mnoho úspěchů do dalších sezón. „Byl jsem jako divák na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě a musím říci, že to byl velký zážitek a podle mně jedna z nejvydařenějších sportovních akcí i díky vašim výsledkům,“ usmíval se primátor později při neformálním povídání a vyslovil přání, aby z bramborových medailí Ondřeje Moravce byly příště aspoň bronzové.

Nejúspěšnější českou biatlonistku a členku SKP Jablonec nad Nisou Gabrielu Soukalovou odměnilo město dvaceti tisíci korunami. Šek jí spolu s malým dárkem oficiálně předal primátor města Petr Beitl na slavnostním zahájení Lyžařského bálu v sobotu 27. dubna.

Při dnešním přijetí se všichni sportovci zapsali do Pamětní knihy města Jablonce a odnesli si malý dárek – hrneček s věží staré radnice.

Primátor poděkoval úspěšným jabloneckým biatlonistům

14.05.2013, obřadní síň jablonecké radnice