Primátor poděkoval členkám Sboru pro občanské záležitosti

, autor: Markéta Hozová

17.12.2012 - Na pravidelné předvánoční setkání Sboru pro občanské záležitosti (SPOZ) přišel primátor Petr Beitl poděkovat jeho členkám za záslužnou a prospěšnou práci. Během roku totiž dobrovolnice, které ve sboru pracují, navštíví kolem tisícovky oslavenců s balíčkem a přáním.

„Ve SPOZu pracuje zhruba 45 dobrovolníků, většinou jsou to ženy seniorky, ale je mezi nimi i jeden muž,“ prozrazuje Helena Roudná z kanceláře primátora, která má SPOZ na starosti. Balíček a gratulaci od města dostávají všichni Jablonečané, kteří slaví 75, 80, 85, 90 a více let. Dárky dostávají i manželské páry, které slaví zlatou a diamantovou svatbu. Sedmdesátníkům členky SPOZu rozesílají přání.

A právě asi 500 kusů přání pro sedmdesátníky s vlastnoručním podpisem měl primátor na předvánočním setkání předat. „Nestihl jsem podepsat všechno, alespoň něco vám ale dnes dám,“ přiznával se primátor. „To jsem ráda, že to opravdu podepisujete, lidé si myslí, že to je razítko a já vás vždycky hájím,“ spokojeně reagovala jedna dobrovolnice. „Kdepak, to je osobní přání a musí být osobně podepsané,“ odpověděl s úsměvem primátor Beitl.

„Práce členek SPOZu si opravdu vážím, dělají to zdarma a některé z nich pro město zodpovědně pracují už 20 let. Přispívají tak k dobrému jménu jabloneckého úřadu a to mě osobně velmi těší,“ uzavřel primátor.

Vytvořeno 17.12.2012 9:01:54 | přečteno 1755x | Petr Vitvar