Preventisté přednášeli v Kruháči

, autor: archiv MP

23.11.2012 - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Kruháč navštívili v listopadu se svou přednáškou preventisté městské policie Jablonec nad Nisou. „Seznámili jsme děti s kompletní činností městské policie, otevřeli jsme téma tzv.“ tabákového zákona a zabrousili jsme i do dopravy,“ prozrazuje Miloslav Lejsek z jablonecké městské policie.

Interaktivní přednášky se zúčastnilo 30 dětí různých věkových skupin a dle slov vedoucího Pavla Nováka byla pro děti zpestřením a přínosem.

Nízkoprahové zařízení Kruháč provozuje Diakonie ČCE Jablonec nad Nisou a je určené pro děti a mládež od 6 do 26 let, které jsou ohrožené společensky nežádoucími jevy. Poskytuje také výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.

Vytvořeno 26.11.2012 16:25:38 | přečteno 1579x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie