Prázdniny na Dětském dopravním hřišti

, autor: archiv MP

19.07.2013 - Na Dětském dopravním hřišti v ulici Podskalí 9 je v plném proudu prázdninový provoz. S výjimkou deštivých dnů je otevřeno pro veřejnost každý všední den, a to od osmé hodiny ranní do tří hodin odpoledne. Od dvanácti do jedné je stanovena pauza na oběd.

Již první dny prázdnin přilákaly na dopravní hřiště děti a jejich rodiče. Za prvních osmnáct dní v červenci navštívilo hřiště 425 účastníků.

K dispozici je celý venkovní areál, kola, koloběžky, tříkolka pro seniory, odrážedla, kuželky, házecí stěna i streetový koš. Na provoz dohlíží strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou, která má areál pod svojí správou.

Přijďte se svými dětmi či vnoučaty na Dětské dopravní hřiště. Jízda na kole či koloběžce v uzavřeném areálu je mnohem vhodnější a bezpečnější, než provoz na frekventovaných silnicích našeho města.

Dětské dopravní hřiště

Dětské dopravní hřiště

Křižovatka se semafory

Hrací prvky