Pravidla se musí opakovat

, autor: archiv MP

10.06.2013 - Koncem května navštívili ZŠ Sokolí v Jablonci nad Nisou městští strážníci s přednáškou na téma prevence v dopravě.

„Děti si zopakovaly základní pojmy s dopravní tématikou -  přechody, světelné signály, dopravní značky, pohyb chodců po vozovce, povinnou výbavu kol a nošení helmy,“ vypočítává preventista Miloslav Lejsek. Ty nejmenší přednáškou provedl, pobavil a poučil  maskot MP medvídek Panda Fanda. Starší žáci, ačkoli již mají za sebou výuku na dětském dopravním hřišti, si měli možnost osvěžit povinnosti chodců a cyklistů, které se jim v nadcházejícím prázdninovém období budou určitě hodit. Všichni dostali od strážníků malý dárek.

Přednášku pro zhruba 120 žáků první až páté třídy si u jablonecké městské policie vyžádalo vedení školy.

Vytvořeno 10.6.2013 13:45:10 | přečteno 1727x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie