Porota i diváci se shodli na vítězi Jablonecké rodiny 2012

, autor: Radka Baloghová

26.02.2013 - Pětici autorů nejlepších prací z I. ročníku výtvarné soutěže Jablonecká rodina vyhlásili v sobotu odpoledne v kině Radnice náměstek primátora Petr Vobořil a radní LK Petr Tulpa. První cenu a zároveň i cenu návštěvníka výstavy získala rodina Brouzdova.

Pětici nejlepších vybrala z 82 soutěžních koláží ve čtvrtek dopoledne porota ve složení náměstkové Soňa Paukrtová a Petr Vobořil, ředitelka Vikýře Martina Šípková a výtvarník Jiří Dostál. Kromě nich vhazovali své hlasy pro nejlepší práci také návštěvníci výstavy, která probíhala po celý týden v Eurocentru. Diváci se tak shodli na prvenství s porotou – pomyslnou palmu vítězství si z I. ročníku odnesla rodina Brouzdova.

Všichni ocenění si převzali ceny na pódiu jabloneckého kina Radnice v sobotu 23. února odpoledne před filmovým představením O myšce a medvědovi. Domů si odnášeli kromě diplomu volné vstupenky do bazénu, dárkový šek na filmové představení a deskové stolní hry pro celou rodinu.

Vítězi I. ročníku soutěže Jablonecká rodina 2012 jsou:

1. Brouzdovi – získali i cenu návštěvníka výstavy v Eurocentru
  2. Šubinovi