Pohár od primátora dostal za 127 bodů

, autor: Markéta Hozová

02.05.2013 - Dvě družstva jabloneckých seniorů se v pátek 26. dubna utkala v kuželně liberecké Tipsport Arény s reprezentanty Liberce a Frýdlantu. V Turnaji tří měst v kuželkách získal Jablonec bronz. Vítězně z turnaje vyšli Liberečtí. Jablonecké kuželkáře přijel podpořit primátor města Petr Beitl, který také dekoroval vítěze.

Petr Beitl s sebou přivezl pohár a dárkový koš pro nejlepšího hráče turnaje. Skleněný pohár primátora Jablonce nad Nisou si za naházených 127 bodů odnesl Karel Fučík z Liberce. Pan Fučík tak obhájil své prvenství z loňského ročníku, kdy naházel jen o jeden bod méně.

• 1. místo Liberec 263 bodů
  • 2. místo Liberec 236 bodů
  • 3. místo Jablonec n. N. 225 bodů (družstvo ve složení: Kunová, Gargelová, Železná, Jindrová, Šťovíček)
Vytvořeno 2.5.2013 14:15:40 | přečteno 1496x | Petr Vitvar