Poctivý nálezce, zapomnětlivec a hledaná žena

24.10.2012 - Střípky z městské policie

Poctivý nálezce

Poctivý nálezce přinesl minulý týden na služebnu městské policie peněženku s doklady a penězi, kterou našel u jednoho ze zaparkovaných aut v ulici Generála Mrázka. Prostřednictvím kamery se operační podíval na místo, kde se po chvíli objevila žena, která evidentně něco hledala. Městští strážníci ženu kontaktovali a nalezenou peněženku jí po ověření předali.

Zapomnětlivec

Okna u svého auta zapomněl zavřít majitel Škody Yeti zaparkované u letního kina. Strážníky na to telefonicky upozornili kolemjdoucí. Operační městské policie na místo nasměroval kamery a vyslal hlídku. Ta zjistila totožnost majitele a připomněla mu, že si musí auto zabezpečit.

Hledaná žena

Městská policie v pondělí večer pátrala po ženě, která odešla vynést odpadky a ani po hodině se nevrátila. Strážníky zavolal její manžel, který se vracel z Prahy a od své dcery se dozvěděl, že se maminka nevrací. Hlídka MP začala pátrat v okolí bydliště a prověřila také nemocnici. Ženu nakonec nalezli v bytě cizích lidí, kteří městskou policii zavolali. Hledaná žena byla zmatená a vyděšená s utkvělou představou, že je ohrožen její život. Strážníci uvědomili Policii České republiky a přivolali rychlou záchrannou službu, která ženu odvezla na vyšetření do nemocnice.

Vytvořeno 24.10.2012 9:53:36 | přečteno 2098x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie