Otevřená okénka u Oktávky

, autor: archiv MP

03.07.2014 - Střípky z městské policie

Na otevřenou Oktávku upozornila strážníky 1. července odpoledne všímavá kolemjdoucí u garáží v Žitné ulici. Hlídka se vydala na místo, kde už byl i majitel vozu, který jak řekl, odešel do nemocnice a zapomněl zavřít okénka u auta. Strážníci ověřili mužovu totožnost i to, zda je majitelem Oktávky, a protože bylo vše v pořádku, mohl zapomnětlivý řidič odjet.

Rozbité okno u Opla

Vykradený Opel Corsa stál v úterý ráno v Souběžné ulici. Vozidlo mělo rozbité zadní okno na pravé straně, ale střepy nebyly nikde vidět. Je proto možné, že k rozbití okna došlo na jiném místě. Strážníci z registru zjistili, že auto patří člověku bydlícímu mimo Jablonec. Celou věc si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

Poškozená vrata u hřiště

Na poškozenou bránu u basketbalového hřiště v Nové Pasířské strážníky upozornil volající muž v úterý večer. Protože brána byla utržená u spodního pantu a hrozilo nebezpečí úrazu, označili strážníci místo páskou Městské policie se zákazem vstupu a oznámili to pracovníkům oddělení technické podpory magistrátu města. „Bránu jsme odstranili a nechali opravit, předpokládám že do 10 dnů bude vše opět v pořádku,“ informovala Dana Försterová, z odd. technické podpory.

Vytvořeno 3.7.2014 16:32:39 | přečteno 1648x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie