Oslava se zvrhla

, autor: archiv MP

10.10.2013 - Střípky z městské policie

V sobotu 5. října v půl desáté večer anonymní volající přivolal městské strážníky ke kokonínské hasičárně ke rvačce. V pranici a vzájemné slovní napadání se tam zvrhla oslava, které se účastnilo několik desítek lidí. Strážníkům se podařilo na chvíli situaci zklidnit, ale i přes přítomnost dvou hlídek městské policie lidé pokračovali v hádkách a hrozily další fyzické útoky. Na místo proto dorazila Policie ČR z Rychnova, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. Strážníci zůstali na místě k dispozici.

Spolupráce policistů a strážníků se vyplatila

V neděli 6. října po poledni požádala hlídka Policie ČR městské strážníky o spolupráci při zákroku v opuštěné provozovně na křižovatce ulic Wolkerova – Masná. Nahlášena byla krádež kovů. Za spolupráce obou hlídek, byli posléze zadrženi dva pachatelé, které strážníci na žádost Policie ČR převezli na policejní služebnu v ulici 5. května.

Vytvořeno 10.10.2013 8:45:00 | přečteno 1845x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie