Objednávání přes SMS a e-mail projde inovací

19.11.2012 - Magistrát města Jablonec nad Nisou je moderním úřadem otevřeným občanům. Svědčí o tom nejen úřední doba magistrátu každý všední den, sobotní provoz na přepážkách správních a dopravně správních agend jednou za měsíc, ale také možnost objednat se k vyřízení úředních záležitostí pomocí SMS. Právě tento systém projde v poslední listopadové dekádě technickou údržbou.

„Snažíme se služby úřadu neustále zkvalitňovat, na konec listopadu proto plánujeme upgrade vyvolávacího zařízení a objednávkového systému,“ říká tajemník magistrátu Marek Řeháček. Ve dnech 22. a 23. listopadu proto z technických důvodů dojde k částečnému omezení provozu na odděleních správních agend a dopravně správních agend v Komenského ulici. Objednávkový systém bude v provozu do středy 21. listopadu.

„Objednávkový systém pro SMS a e-mail bude od 22. do 30. listopadu odstaven úplně. V prosinci bude inovovaný systém pracovat v testovacím režimu a plnohodnotné fungování této služby bude opětovně zajištěno od ledna 2013,“ vysvětluje Petr Karlovský, vedoucí správního odboru

Magistrát města Jablonec nad Nisou děkuje všem klientům za pochopení. „Věříme, že kvalitnější systém přinese očekávaný komfort občanům i úředníkům,“ uzavírá tajemník Řeháček.

Vytvořeno 19.11.2012 8:12:35 | přečteno 1960x | Petr Vitvar
load