Neplatič napadl ostrahu a utekl

09.07.2014 - Střípky z městské policie

V sobotní podvečer obdrželi strážníci MP oznámení od pracovnice prodejny Tesco v ulici U Přehrady, že došlo v provozovně ke krádeži. Na místo byla vyslána hlídka MP, která po příjezdu zjistila, že se pachatel dopustil drobné krádeže a fyzického napadení ostrahy filiálky. Hlídce se podařilo zjistit popis osoby pachatele. Jednalo se o muže výšky 170 cm, blond, krátce střižené vlasy s výraznou podlitinou pod okem, štíhlé postavy, oděn do tmavých plátěných kalhot s nohavicemi ke kotníkům, s šedomodrou mikinou a batohem světle modré barvy. Jelikož byly spáchány trestné činy, celou událost převzala k šetření Policie ČR.

Strážníci pomáhají v každou denní hodinu

Vyděšený senior zavolal v neděli ráno ve 2:45 hod. na Městskou policii, že jeho manželka vysokého věku spadla na zem a on ji vzhledem ke svému špatnému zdravotnímu stavu nedokáže pomoci vstát a neví, co má dělat. Na místo přijeli strážníci a pomohli postarší ženě usadit na postel. Celá událost se obešla bez zranění a nutného ošetření.

Senior nenašel cestu domů

V neděli ráno zavolala obyvatelka v ulici SNP na policii, že se na schodech jejich domu nachází muž, který má zřejmě nějaké zdravotní problémy, jelikož se chová duchem nepřítomně.

Vyslána hlídka si cestou všimla staršího muže v ulici Podhorská, který vypadal zmateně. Na dotaz, kam jde, uvedl, že chce jít domů, ale že se ztratil. Strážníkům se podařilo zjistit, že se jedná o dvaaosmdesátiletého seniora, který bydlí nedaleko. Poté jej odvezli domů, kde na něj čekala jeho manželka.

Vytvořeno 9.7.2014 9:09:44 | přečteno 1907x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie
 
load