Není nad klid v rodině

, autor: Petr Vitvar

21.05.2014 - K rodinné rozepři mezi dospělou dcerou a jejími rodiči došlo včera odpoledne v ulici Na Vršku. Strážníci městské policie tam vyjeli hned dvakrát.

Poprvé na žádost Policie ČR, podruhé strážníky zavolal napadený otec. Poprvé oba rodiče uvedli, že mezi nimi a dcerou dochází dlouhodobě k neshodám, které občas vygradují ve výhrůžky nebo poškození zařízení bytu. Ani rodiče ani dcera nechtěli podat oznámení. Nikdo nebyl po hádce zraněn a obě strany strážníkům slíbily, že se pokusí soužití v rodině řešit v klidu a že hlídky městské policie již na místě není třeba.

Asi za půl hodiny volal na městskou policii otec, že ho dcera fyzicky napadla a žádal, aby strážnici opět přijeli. Na místě strážníkům řekl, že chce podat na dceru oznámení a případně i využít statusu vykázání z bytu. Strážníci proto přivolali Policii ČR, aby si případ převzala k došetření.

Vytvořeno 21.5.2014 7:36:59 | přečteno 1353x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie