Nedostatečné dopravní značení komplikuje dopravu v ulici Belgická

, autor: Jiří Endler

18.06.2014 - Od pondělka 16. června je ulice Belgická směrem od Liberce jednosměrná, dosud se dalo s omezením projet stavbou oběma směry. To teď nebude až do poloviny srpna možné. I nadále je úplně uzavřena ulice Čsl. Armády u objektu Krajské správy silnic ve směru do Mšena.

Nově nastalou dopravní situaci u Liazu v souvislosti se stavbou okružní křižovatky Belgická komplikuje nedostatečné dopravní značení a na město se obracejí řidiči se stížnostmi. Jelikož se jedná o stavbu na krajské komunikaci, upozorňovali jsme již včera Krajskou správu silnic, že je potřeba doplnit dopravní značky a urychleně zjednat nápravu. „Je nutné nejpozději na kruhovém objezdu u čerpací stanice Shell výrazně upozornit řidiče, že cesta na Liberec kolem Liazu je z Jablonce neprůjezdná. Jedná se o nejvýraznější dopravní zásah ve městě a je třeba, aby řidiči věděli, kudy se dostanou z města. Zvlášť když jde o takto exponované místo,“ zlobí se primátor Beitl nad nedostatečným dopravním značením a dodává, že už o situaci informoval i hejtmana.

Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 tuny - silnice III/29024 (ul. Tovární) po silnici I/14 (ul. Liberecká a Budovatelů), na OK silnic I/14 (ul. Budovatelů) a I/65 (ul. Pražská), dále po silnici I/65 (ul. Pražská, Nová Pražská, Turnovská) až k napojení na R35 (exit 33) směr Děčín, po R35 do Liberce.

pro osobní vozidla – po silnici III/29024 (ul. Tovární) až k napojení na OK silnici I/14  (Liberecká) směr Liberec po I/14.

Vytvořeno 18.6.2014 16:52:51 | přečteno 1994x | Petr Vitvar