Napadené ženy podaly trestní oznámení

03.10.2013 - Střípky z městské policie

Hlídka městských strážníků vyjela v neděli 22. září 2013 odpoledne v 15.20 hod do komplexu velkoobchodu Interspar v ulici Želivského, kde dle telefonického oznámení mělo dojít k fyzickému napadení dvou žen nějakým mužem. Po příjezdu strážníci zjistili, že v jedné z prodejen (KIK) byly napadeny dvě mladé ženy přítelem jedné z nich. Podle výpovědi napadl útočník jednu z nich kopanci do oblasti břicha a hlavy, druhou několika údery do obličeje. Útočník se na místě již nenacházel, k oběma zraněným ženám hlídka městské policie na místo přivolala rychlou záchrannou službu, která si je převzala k ošetření. Dle doporučení strážníků pak obě ženy s lékařskou zprávou podaly trestní oznámení na Policii ČR ve Mšeně.

Zraněnému muži byla přivolána záchranka

V pondělí večer ve 21.45 hod přijalo operační středisko městské policie telefonické oznámení, že v ulici J. K. Tyla leží na vozovce zřejmě zraněný muž. Hlídka na místě zjistila, že muž se nenachází na vozovce, ale na trávníku přilehlého domu. Dle komunikace bylo dále zjištěno, že muž má zřejmě zraněnou ruku a rameno, zranění si patrně způsobil sám pádem pod vlivem alkoholu. Strážníci na místo přivolali rychlou záchrannou službu, která si zraněného převzala k ošetření.

Vytvořeno 3.10.2013 10:29:15 | přečteno 1832x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie