Na setkání se seniory přivedl primátor i svou ženu

, autor: Markéta Hozová

17.01.2014 - Třetí a poslední novoroční setkání s přípitkem se seniory absolvoval primátor Petr Beitl ve čtvrtek odpoledne. Adventní i novoroční posezení představitelů města s jabloneckými seniory jsou již v našem městě tradicí. Zatímco před Vánoci navštěvují obyvatele domů zvláštního určení a kluby seniorů převážně náměstci, po Novém roce přichází štěstí a zdraví popřát primátor Petr Beitl. Letos v doprovodu své manželky Renáty.

„Doteď jste o mé manželce jen slyšeli, tak jsem vám ji chtěl představit, abyste ji také viděli a mohli si s ní popovídat,“ uvedl primátor svou ženu. Po přípitku a krátké řeči, ve které primátor shrnul život ve městě za uplynulý rok a lehce nastínil i akce plánované na období nadcházející, si pak manželé Beitlovi posedali ke stolkům a povídali se seniory. Zatímco primátora lidé informovali o tom, co by rádi zlepšili a co je trápí, povídání s jeho ženou bylo spíše na lehčí témata. Seniorky se zajímaly, kolik mají Beitlovi dětí a co dělají, co baví paní Beitlovou a jaký je život s tak zaměstnaným člověkem, jakým primátor Jablonce bezesporu je.

„Překvapilo mě, jak jsou senioři aktivní, co všechno podnikají, a jsem ráda, že vesměs se jim jejich bydlení a život v Jablonci líbí, i když samozřejmě nějaké výhrady měli všichni, ale nic zásadního to nebylo,“ sdělila své dojmy Renáta Beitlová. „Atmosféra ve všech klubech a domech zvláštního určení, které jsem s manželem navštívil, byla velmi příjemná, určitě zase ráda přijdu,“ prozradila s úsměvem sympatická manželka primátora.

Vytvořeno 17.1.2014 13:20:10 | přečteno 1843x | Petr Vitvar