Muž byl při bitce pořezán

14.03.2014 - Střípky z městské policie

Ve středu 12. března krátce před osmou hodinou ranní vyjížděla hlídka městské policie do Lidické ulice v centru města. Strážníky si na pomoc zavolal muž, kterého při hádce napadl nožem vietnamský prodejce a poranil mu ruku. Křik slyšela i pěší hlídka městské policie procházející v té chvíli Dolním náměstím a přispěchala také ke zraněnému muži. Ten jim sdělil, že k bitce došlo ve vchodu do restaurace Stará pošta. Zde byl nakonec i útočník dopaden. Na místo dorazil rovněž lékař a Policie ČR, která si věc převzala k dořešení.

Zmatená stařenka

Krátce před šestou hodinou večerní ve středu 12. března informovala městskou policii paní, že na autobusové zastávce na Palackého ulici sedí stará žena, která tvrdí, že jí je 101 let a neví, kde je. Operační strážník poprosil volající, aby se stařenkou na místě počkala do doby příjezdu hlídky městské policie. Strážníci po dojetí na místo vzhledem ke stavu staré paní zavolali záchranku. Po ověření totožnosti bylo zjištěno, že se jedná o devadesátiletou obyvatelku Domova důchodců v Jabloneckých Pasekách, kam ji nakonec sanitka odvezla.

Vytvořeno 14.3.2014 10:18:14 | přečteno 1548x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie