Městská policie prázdniny nemá

08.07.2013 - Prázdniny a letní období znamenají pro městskou policii zvýšenou aktivitu. „Větší pozornost v letních měsících zaměřujeme na rizikové lokality, jako je například oblast Tyršova parku, Dolní náměstí nebo ulice 5. května,“ potvrzuje ředitel městských strážníků Luboš Raisner. Novinkou letošního léta jsou páteční společné hlídky strážníků a Policie ČR v noci od 22 hodin do 6 hodin ráno.

I letos budou městští strážníci na kolech dohlížet na veřejný pořádek na jablonecké přehradě. Kontrolovat budou dodržování Tržního řádu a budou dbát také na dodržování nočního klidu, který je vyhláškou upraven na období mezi 22. Hodinou večerní a 6. ranní. „Chystáme také preventivní kontroly cyklistů a jejich vybavení a celé prázdniny bude v pracovních dnech otevřeno i dětské dopravní hřiště,“ dodává preventista městské policie Miloslav Lejsek.

Vytvořeno 8.7.2013 9:14:00 | přečteno 1631x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie