Město vybuduje novou kanalizaci v Nástrojářské ulici

, autor: Petr Vitvar

12.08.2013 - Novou investiční akcí města bude kanalizace v ulici Nástrojářská. Veřejné projednávání s obyvateli se koná na radnici ve středu 14. srpna od 16 hodin.

„Na výstavbu kanalizace v ulici Nástrojářská jsme v rozpočtu pamatovali částkou 1,6 milionů korun. Začátek prací je plánován na druhou půlku srpna, hotovo by mělo být do konce října, komentuje stavební práce náměstek Petr Vobořil, který má na starosti rozvoj města.

„Vzhledem k tomu, že velká část stavby je umístěna na soukromých pozemcích – zahradách, je třeba s vlastníky a dodavatelem stavby projednat podmínky přístupu a omezení užívání,“ říká Zuzana Bencová z oddělení investiční výstavby. Proto město pozvalo majitele těchto pozemků k jednání na radnici ve středu 14. srpna od 16 hodin ve velké zasedací síni ve II. patře radnice.

Stavba si vynutí několik dní úplné uzavírky v krátkém úseku ulice Na Čihadle v době připojení budované kanalizační stoky do kanalizačního řadu. „Přesný termín uzavírky včas sdělíme,“ ujišťuje Bencová.

Vytvořeno 12.8.2013 8:39:57 | přečteno 1474x | Petr Vitvar