Magdalena Kožená zavítá do Jablonce

01. 08. 2013 - Jedinečný koncert mezzosopranistky světového věhlasu Magdaleny Kožené se uskuteční v kostele Nejsvětějšího srdce Ježíšova v Jablonci nad Nisou v pondělí 2. září od 19 hodin. Vstupenky na koncert jsou v prodeji v pokladně Městského divadla v Jablonci nebo na portálu e-vstupenka.

Koncert pořádá jablonecké Městské divadlo ve spolupráci se statutárním městem Jablonec nad Nisou. Pěvkyně Magdalena Kožená vystoupí v kostele na Horním náměstí za doprovodu německého varhaníka Christina Schmitta. Zazní díla autorů H. Purcella, H Wolfa, F. Schuberta, R. Strausse, A. Dvořáka a G. Bizeta.

„Velmi si vážím toho, že se divadlu podařilo Magdalenu Koženou do Jablonce pozvat a věřím, že koncert světové mezzosopranistky bude jedinečným zážitkem nejen pro milovníky krásné hudby,“říká primátor Petr Beitl.

Vytvořeno 1.8.2013 13:08:20 | přečteno 2421x | Markéta Hozová, dipl. ek.