Lupič v Turnově

, autor: archiv MP

04.06.2014 - Střípky z městské policie

V neděli krátce po půlnoci zavolala paní z Turnova jabloneckým strážníkům, že jí někdo vniknul do domu a slyší jeho kroky. Městská policie paní oznámila, že se dovolala do Jablonce, a předala jí telefonní čísla na Městskou policii Turnov a na Policii ČR. Žena však během telefonátu nečekaně zavěsila. Strážníci nevolali zpět, aby svým telefonátem neupozornili na ženu případného narušitele, upozornili ale okamžitě své turnovské kolegy. Ti vyrazili na uvedenou adresu, ale nikoho tam nenašli.

Zmatená žena

Na Mezinárodní den dětí vpodvečer bloudila Podhorskou ulicí zmatená stařenka, na což upozornil jeden z hostů restaurace U Tří kaprů. Na místo vyrazila hlídka, která se dezorientované paní ujala. Vzhledem k místní znalosti vyšlo najevo, že je stařenka z Domova důchodců, kam ji nakonec strážníci odvezli a předali personálu.

Strážníci asistovali hasičům u vyplavených bytů

V neděli krátce po sedmé večer pomáhali strážníci městské policie při zákroku hasičů v ulici S. K. Neumanna v jabloneckém Mšeně. Jeden z obyvatelů domu ohlásil, že mu z bytu souseda teče do jeho bytu voda. Soused byl naštěstí doma a oznámil, že mu prasklo topení. Na místě již byli hasiči, kteří věc řešili, a strážníci jim pomohli při likvidaci havárky.

Vytvořeno 4.6.2014 17:35:21 | přečteno 2160x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie