Krátce z městské policie

31.07.2012 - Poštolku a srnu zachraňovali strážníci městské policie v posledních červencových dnech.

Chudák poštolka

V pondělí večer narazila poštolka do sloupu veřejného osvětlení v Pražské ulici a po pádu zůstala ležet. Přivolaní strážníci převezli zraněnou a otřesenou poštolku k veterinárnímu ošetření. Od veterináře pak putovala na zotavenou do Liberce do centra pro poraněná a opuštěná zvířata.

Ach, ta srna

Zbloudilá srnka se v úterý brzy ráno procházela ulicí Svatopluka Čecha. Pletla se ve vozovce a ohrožovala nejen své zdraví, ale i bezpečnost silničního provozu. Jakmile operační středisko městské policie obdrželo telefonickou informaci o srně, byla na místo vyslána hlídka, která srnku doprovodila do lesíka v blízkosti přehrady.

Vytvořeno 31.7.2012 15:00:47 | přečteno 1901x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie