Kradli, ale neukradli

, autor: archiv MP

23.05.2012 - Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou včera dopadli v Kokoníně zloděje radiátorů.

Podezření na zloděje v Kokoníně obdrželo operační středisko městské policie úterý 22. května krátce po druhé hodině odpoledne. V areálu bývalé čerpací stanice v Rychnovské ulici skutečně strážníci zaznamenali tmavě zelené auto, jehož posádka podle svědků rozhodně nebyla v areálu poprvé. Jakmile tři překvapení zloději zahlédli přijíždějící hlídku městské policie, nechali auto autem a dali se na útěk přes plot směrem k Maršovické. Strážníkům se je podařilo dohnat a postupně zadrželi všechny tři prchající osoby. Auto, které mělo lup odvézt, bylo plně naložené kovovými radiátory. Akce strážníků městské policie skončila v 15 hodin, kdy předali zloděje i jejich kořist k dalšímu šetření Policii České republiky.

Vytvořeno 23.5.2012 15:51:50 | přečteno 2110x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie