Komunikace je důležitá

, autor: Markéta Hozová

14.01.2013 - Ke slíbeným posezením primátora Beitla se seniory v jabloneckých domech zvláštního určení došlo v prvním lednovém týdnu. Petr Beitl navštívil DZÚ Palackého a DZÚ Novoveská. V obou domech se mu dostalo vřelého přijetí, a i když se hovořilo na vážná a důležitá témata, panovala v jídelnách přátelská atmosféra.

Senioři přivítali svého primátora písničkou a po novoročním přípitku se ve znamení hudby nesl i další program, o který se pokaždé postarala jablonecká staropražská kapela Hudba u města Vídně. V DZÚ Palackého došlo i na tanec. „My chceme ještě,“ volali senioři, když muzikanti předávali mikrofon primátorovi, jemuž připadla nevděčná úloha hovořit o problémech města po veselých písničkách. Situaci, ale zvládl bravurně a vysvětloval ekonomickou situaci města, vyjadřoval se k provozu MHD, k problematice krajských a městských komunikací i ke konkrétním provozním potížím v budovách.

„Považuju návštěvy seniorů za svou milou povinnost. Z mých dosavadních zkušeností je více než zřejmé, že komunikace je důležitá a prospěšná pro obě strany, i když ne vždy hovoříme o příjemných tématech,“ řekl primátor Petr Beitl.

Vytvořeno 14.1.2013 9:06:18 | přečteno 1391x | Petr Vitvar