Kamera dohnala opilého řidiče

20.12.2012 - Střípky z městské policie

Kamera dohnala opilého řidiče

Kamera městského kamerového dohlížecího systému pomohla v pátek večer zajistit podnapilého řidiče. Hlášení o dopravní nehodě na Palackého ulici dostalo operační středisko městské policie od Policie ČR spolu s prosbou o spolupráci. Strážníci pomocí kamery sledovali řidiče, kterému se podařilo z místa nehody odjet až na křižovatku s Kostelní ulicí. Tam auto hlídka MP zastavila a potvrdila domněnku, že řidič je opilý. Strážníci nezodpovědného muže předali k dalšímu šetření Policii ČR, která mezitím dorazila na místo.

Jako na divokém západě

Zloděje honila v úterý krátce po poledni obsluha i ostraha DM Drogerie na Dolním náměstí. Podle sdělení prodavačky, která přivolala městskou policii, vysoký muž v černé bundě odcizil asi 20 žvýkaček v hodnotě 500 Kč a utekl. Z kamerového záznamu v prodejně strážníci zjistili popis muže a vydali se ho hledat. Zloděj mezitím utekl do parčíku v Komenského ulici, kde ho dostihl detektiv z prodejny. Popral se s ním, přemohl jej a předal hlídce Policie ČR, která na místo dorazila spolu s městskými strážníky.

Vytvořeno 20.12.2012 10:32:46 | přečteno 2017x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie