Jablotron věnoval pěstounským rodinám fotoalba

16.04.2012 - Čtyřicítka pěstounských rodin na Jablonecku dostala nečekaný dárek v podobě digitálního fotoalba. Ten jim darovala společnost Jablotron.

„Naše společnost přispívá dlouhodobě na celou řadu prospěšných aktivit. V nedávné době jsme si uvědomili, jak přínosná a záslužná je pěstounská péče a tak jsme se rozhodli náhradním rodičům poděkovat,“ říká Dalibor Dědek, ředitel společnosti Jablotron a dodává: „Vím, jak je péče o dítě náročná, ale také vím, jak krásné jsou společné rodinné chvilky. Aby si tyto prchavé okamžiky mohly pěstounské rodiny uchovat, rozhodli jsme se jim věnovat digitální fotoalba.“

„Naši pěstouni bez výjimky měli z dárku radost a moc za něj děkují. Stále nám přicházejí potěšené a vděčné zprávy a telefonáty. Všichni se shodují, že v jejich rodinách bude album určitě hodně využité. I já za naše pěstouny Jablotronu děkuji,“ říká Hana Krámská, vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí jabloneckého magistrátu.

Digitální alba dostaly pěstounské rodiny s nezletilými dětmi. Těch je na Jablonecku čtyřicet a žije v nich 63 dětí. „Už se těšíme na vánoční setkání – pěstouni určitě přinesou svá alba a pochlubí se s rodinnými fotografiemi,“ usmívá se Hana Krámská.

Vytvořeno 16.4.2012 14:58:14 | přečteno 2147x | Petr Vitvar