Jablonečtí strážníci stříleli jako diví a zvítězili!

, autor: archiv MP

24.06.2013 - Městská policie Jablonec nad Nisou v sobotu 22. června pořádala již 9. ročník fotbalového turnaje O pohár primátora města. Pohár zůstal doma – jablonečtí strážníci zvítězili.

„Na turnaj přijalo pozvání šest týmů. Mimo městské policie o pohár zápolily týmy Naše Jablonecko, Sokol Hrádek, MHD Jablonec, Pasečtí vlci a FK JBC Čertice,“ vypočítává za organizátory Luboš Raisner, ředitel jablonecké městské policie. Pohár primátora získali jablonečtí strážníci, na druhém místě se umístil Sokol Hrádek, na třetím Naše Jablonecko. Čtvrté místo obsadil tým MHD Jablonec, páté Pasečtí Vlci a šesté FK JBC Čertice.

Nejlepším střelcem turnaje se stal strážník Městské policie Jablonec nad Nisou Michal Křemen s 11 vstřelenými góly.

Nejlepším brankářem byla vyhlášena Andrea Plátková z týmu FK JBC Čertice.

O pohár primátora města

22.06.2013, fotbalový turnaj