Jablonečtí strážníci a příslušníci Policie ČR pomohli zmatené stařence

, autor: Petr Vitvar

29.05.2013 - Na dezorientovanou a zmatenou stařenku upozornila strážníky minulý týden cestující v meziměstském autobusu.

Zavolala na číslo 156 a informovala operačního důstojníka, že její sousedka na sedadle vůbec neví, jak se jmenuje, kde bydlí, ani kam a proč jede. Po dohodě se strážníky vystoupila všímavá cestující se zmatenou stařenkou z autobusu a počkaly na strážníky. Hlídka městské policie podle průkazu zdravotní pojišťovny, který měla stará paní u sebe, zjistila její jméno a pomocí Policie ČR strážníci kontaktovali syna, který si pro svou maminku přijel na služebnu městské policie v Hasičské ulici. „Díky všímavé a ochotné dámě všechno dobře dopadlo, děkujeme za spolupráci,“ vzkázal ředitel městské policie Luboš Raisner.

Vytvořeno 29.5.2013 16:53:35 | přečteno 1759x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie