Jablonecká energetická spustila nové webové stránky a začíná nabízet nové služby

, autor: Jablonecká energetická, a. s.

14.10.2013 - Poté co společnost Jablonecká energetická schválila na doporučení představenstva pro rok 2014 snížení ceny tepla pro odběratele o 14% a cena tepla tak klesne od 1. ledna 2014 ze stávajících 807 Kč s DPH za 1 GJ na 689 Kč s DPH za 1 GJ, hlásí firma spuštění nových webových stránek...

www.jabloneckaenergeticka.cz

Nové webové stránky společnosti prezentují nové logo a novou firemní identitu, kterou si teplárenská společnost nechala vytvořit okamžitě po změně názvu společnosti letos v létě. (původní název byl Jablonecká teplárenská a realitní a.s. – nyní Jablonecká energetická a.s.)

Nabídka a rozšíření služeb Jablonecké energetické prostřednictvím nového webu

„Nové webové stránky Jablonecké energetické, kterou město Jablonec převzalo pod svou kontrolu letos v červenci, nám budou sloužit mimo jiné také pro nabídku nových služeb, které chceme našim zákazníkům nově poskytovat. Pro firemní klienty bude jistě zajímavá nabídka poradenství v oblasti energetických úspor, energetický management anebo termovizní měření. Další klienti nás mohou naopak požádat o pravidelné revize a údržbu či o zpracování průkazů energetické náročnosti budov“, uvedl předseda představenstva společnosti Ing. Miloš Vele.

Nabídka služeb Jablonecké energetické

Pro firemní zákazníky:

• poradenství v oblastech úspory energie
  • návrhy technických opatření vedoucích k úsporám energií
  • technické, ekonomické a environmentální posouzení parametrů projektu
  • energetický management
  • technické měření průtoku, teploty, termovizní měření atd.
  • měření emisí
  • průkaz energetické náročnosti budovy
  • pasportizace nemovitostí

Pro objekty a domácnosti:

• měření emisí
  • pravidelná revize a údržba
  • technické konzultace
  • průkaz energetické náročnosti budovy
  • pasportizace nemovitostí

Také prostřednictvím nových webových stránek firma startuje novou komunikaci s klienty

Nové webové stránky Jablonecké energetické také informují a zvou zástupce jednotlivých bytových družstev a společenství vlastníků jednotek na letošní první setkání teplárenské společnosti s klienty.

„Poté co statutární město Jablonec převzalo letos v létě pod svou kontrolu výrobce a dodavatele tepla jsme novému managementu mimo jiné zadali nastavení nové a pravidelné komunikace se všemi zákazníky. Nové vedení firmy bude informovat a vysvětlovat kroky, které v jabloneckém teplárenství chystáme,“ uvedl primátor statutárního města Jablonec nad Nisou Ing. Petr Beitl.

První série mítinků se zákazníky proběhne od 14. do 25. října v Eurocentru.

Vytvořeno 14.10.2013 15:43:47 | přečteno 2298x | Petr Vitvar
Štítky: teplárenství