Filmová honička za červenou Fabií

, autor: Policie ČR

16.08.2013 - Střípky z městské policie

Ve čtvrtek 15. srpna nad ránem naměřila hlídka městské policie v Jablonci rychlost 66 km/h červené Fabii projíždějící Podhorskou ulicí. Auto nejen že na pokyn strážníků nezastavilo, ale zrychlovalo a snažilo se hlídce ujet. Strážníci upozornili operační středisko městské policie a také Policii ČR a vydali se za autem. Červená Fabie po riskantní jízdě zabočila do slepé ulice, kde narazila do brány. Z auta vystoupily dvě osoby a utekli. Městští strážníci se pustili do pátrání po okolí a Policie ČR povolala psovoda se psem. Pes nakonec vyčmuchal muže, který se značně vzpíral, museli mu proto nasadit pouta a strážníci zakrátko přivedli i druhou osobu – ženu. Oba výtečníky si převzala k dalšímu šetření Policie ČR. Muž byl pod vlivem návykové látky a podle informací Policie ČR bylo auto, kterým prchali, ukradené.

Nepoučitelná žena napadala kolemjdoucí

V úterý odpoledne volala paní s dítětem strážníky a oznámila, že byla na Horním náměstí fyzicky napadena a sražena na zem podnapilou ženou. Uvedla, že ji žena neustále slovně ohrožuje. Strážníci se okamžitě vydali na místo a kolemjdoucí je na opilou paní upozorňovali. Míří prý k přehradě a cestou napadá další lidi. Hlídka MP dostihla ženu na křižovatce ulic Palackého a U Přehrady kde zjistili, že dotyčná byla městskými strážníky už jednou, cca před půl hodinou, napomenuta pro své chování a slíbila, že půjde rovnou domů. Jelikož cestou napadla několik lidí, přivolali strážníci Policii ČR a předali opilou ženu k dalšímu šetření.

Vytvořeno 16.8.2013 14:09:52 | přečteno 1733x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie