Dům Jany a Josefa V. Scheybalových je otevřen

, autor: Milan Bajer

23.11.2012 - Dnes byl v Jablonci nad Nisou slavnostně otevřen Dům Jany a Josefa V. Scheybalových. Slavnostního otevření se zúčastnili představitelé statutárního města Jablonec nad Nisou, zástupci Jabloneckého kulturního a informačního centra, o.p.s., které bylo investorem projektu Transformace bývalé fary v Kostelní ulici na Dům Jany a Josefa V. Scheybalových, zastupitelé, starostové okolních obcí a odborná i laická veřejnost.

Na úvod zazpívali Amici, Gaudete! pod vedením Tomáše Pospíšila. Po slavnostním přestřižení pásky primátorem Beitlem a předsedou správní rady JKIC, o.p.s. Petrem Vobořilem následoval přípitek a prohlídka domu s odborným výkladem architekta projektu Ing. Arch. Libora Sommera.

Dnes odpoledne od 13 do 17 hodin bude v Dům manželů Scheybalových otevřen veřejnosti a zpřístupněny budou i provozní prostory domu.

Slavnostní otevření Domu J. a J. V. Scheybalových

23.11.2012