Duch na lešení

, autor: archiv MMJN

20.03.2014 - Střípky z městské policie

Ve středu před svítáním zavolal na městskou policii muž, který tvrdil, že vidí zloděje lešení na stavbě naproti ekonomce v Kubálkově ulici. Strážníci nasměrovali na stavbu kameru městského kontrolního a dohlížecího systému a současně vyrazili na místo. Ani kamera, ani hlídka strážníků však na místě nezaregistrovala žádného zloděje, narazili jen na muže, který podezření oznámil a který byl ve značně podnapilém stavu. Tvrdil, že viděl na stavbě stín, který šplhal po lešení, a tak na něj zavolal. Stín však zmizel neznámo kam. Hlídka ještě později stavbu zkontrolovala, ale nikoho podezřelého zde nenašla.

Muž napadl ostrahu

V pondělí 17. března krátce před osmou hodinou večer zavolal městskou policii na pomoc muž, který byl svědkem rvačky mezi agresivním zákazníkem a ostrahou prodejny Penny na Palackého ulici ve Mšeně. Když hlídka městské policie dorazila na místo, muž označil dvacetiletého aktéra rvačky, kterého si posléze převzali k dořešení současně přivolaní policisté ČR.

Vytvořeno 20.3.2014 14:29:42 | přečteno 1236x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie