Dopravní výchova pokračuje i v zimě

12.11.2013 - Dětské dopravní hřiště v Jablonci nad Nisou se na zimu každoročně uzavírá, výuka ale pokračuje. „Jako každoročně bude i letos dopravní výuka pro školáky v zimním období probíhat v budově Městské policie na adrese Hasičská 983/3 v Jablonci nad Nisou. Ve druhém patře je od 4. listopadu připravena pro děti učebna s interaktivní tabulí,“ říká preventista městské policie Miloslav Lejsek.

Samotné prostory dopravního hřiště v ulici Podskalí budou zazimovány a výuka dopravní výchovy i další aktivity se tam vrátí opět na jaře roku 2014.

Dětské dopravní hřiště poskytuje v celoročním provozu výuku pro třetí a čtvrté ročníky základních škol, předškolní děti z mateřských školek i studenty středních škol. V období hlavních letních prázdnin je hřiště otevřené pro veřejnost a v letošním roce je během července a srpna navštívilo 1266 dětí.

Vytvořeno 12.11.2013 12:21:10 | přečteno 1152x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie