Dětské dopravní hřiště o letních prázdninách

, autor: archiv MP

10.09.2014 - Městská policie v Jablonci nad Nisou otevřela i letos o letních prázdninách veřejnosti Dětské dopravní hřiště v ulici Podskalí. Prázdninovou aktivitu využilo 1736 dětí i dospělých, což je o téměř 500 návštěvníků více než vloni.

Stejně jako v loňském roce byly kromě kol, tříkolky pro seniory, k dispozici i koloběžky a odrážedla pro nejmenší. Malí i velcí návštěvníci jabloneckého dopravního hřiště mohli využít i házecí stěnu, kuželky, šipky, street. basketbal a další aktivity.

„Během prázdnin se na dopravní hřiště dostaly i další subjekty s dětmi, se kterými městská policie spolupracuje – Studio Oříšek, MC Jablíčko, Vikýř cyklotábor a příměstský tábor. Pouze za deštivého počasí bylo hřiště uzavřeno,“ říká preventista městské policie Miloslav Lejsek.

Vytvořeno 10.9.2014 8:00:52 | přečteno 1963x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie