Den učitelů v Jablonci nad Nisou

, autor: Radka Baloghová

28.03.2013 - Již potřetí slavili jablonečtí učitelé svůj svátek – Den učitelů společně. Stejně jako vloni byli vedením města pozváni do kina Radnice. Poděkovat za záslužnou práci jim přišli primátor města Petr Beitl a náměstkyně primátora pro humanitní oblast Soňa Paukrtová. Oba vyjádřili pedagogům svou podporu a zdůraznili, že školství patří a vždy by mělo patřit mezi priority města.

Milým překvapením před začátkem představení bylo vystoupení jablonecko-libereckého gospelového souboru. Dobrou náladu a příjemnou pohodu, která v sále panovala, pak završila francouzská komedie Nedotknutelní. „Jako poděkování za příjemný večer jsme kromě včerejšího spontánního potlesku, dnes od učitelů dostali milé maily,“ usmívá se vedoucí oddělení školství Zdeňka Květová, která je spolu se svými kolegyněmi s jabloneckými učiteli v každodenním kontaktu.

Vytvořeno 28.3.2013 13:28:30 | přečteno 1677x | Petr Vitvar