Den IZS se v Jablonci nad Nisou neuskuteční

, autor: Miroslav Gorčík

10.06.2013 - Vzhledem ke krizové situaci, která nastala na většině území České republiky v souvislosti s rozsáhlými povodněmi, se vedení Statutárního města Jablonec nad Nisou na základě jednání s vedoucími záchranných složek rozhodlo zrušit konání Dne Integrovaného záchranného systému ve čtvrtek 13. června 2013 na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou.

„V současné době jsou již někteří příslušníci a členové záchranných složek nasazeni a další připravováni na pomoc v postižených oblastech,“ vysvětluje důvody rozhodnutí Jiří Vaníček z oddělení krizového řízení magistrátu, který Den IZS v Jablonci organizuje.

Na základě výše uvedených skutečností věříme, že široká veřejnost pochopí závažné důvody, které organizátory vedly ke zrušení této akce.

Vytvořeno 10.6.2013 10:57:49 | přečteno 2203x | Petr Vitvar