Další muž a žena bloudili po městě

18.07.2014 - Střípky z městské policie

Ve čtvrtek v osm hodin ráno volali z dispečinku ČSAD, že po autobusovém nádraží bloudí starší pán. Hlídka městské policie na místě skutečně našla dezorientovaného staříka, který měl naštěstí u svého občanského průkazu přiložený lístek s telefonním číslem. Po zavolání na číslo se ozvala jeho manželka a tvrdila, že je muž nemocný, a poprosila strážníky o jeho odvoz domů, což oni učinili.

Taktéž ve čtvrtek, ovšem kolem poledne, se na městskou policii obrátil muž, který v ulici Revoluční našel zmatenou stařenku. Přivolaná hlídka na místě od ženy zjistila, že ji tam vysadila její dcera, která jela do Jablonce na lékařský zákrok. Stařenka byla velmi zmatená, proto strážníci přivolali záchranku, která si paní převzala.

Vytvořeno 18.7.2014 13:07:26 | přečteno 1880x | rudolfova
Štítky: městská policie