Chodit do kina se v Jablonci vyplatí

, autor: Radka Baloghová

13.09.2013 - Bonusovou vstupenku na rodinná filmová představení v jabloneckých kinech připravilo město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Eurocentrem. „Zavedením bonusové rodinné vstupenky chceme podpořit rodiny s dětmi, aby trávily čas společně. Za čtyři vstupenky na některé z předchozích rodinných představení, získá rodina jako bonus vstupenku zdarma,“ vysvětluje náměstkyně primátora Soňa Paukrtová.

V programech jabloneckých kin jsou od září rodinná filmová představení označena značkou "RP". Při návštěvě takto označených představení můžete sbírat jednotlivé vstupenky a při předložení čtyř použitých vstupenek označených "RP" dostanete jednu vstupenku na rodinné filmové představení (označené "RP") dle vlastního výběru zdarma. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně kin Radnice a Junior a v pokladně Eurocentra. „Projekt bonusové vstupenky běží ve zkušebním provozu, na konci roku vyhodnotíme, zda je nebo není zájem a rozhodneme se, zda má význam pokračovat,“ říká Simona Hušková, manažerka prorodinné politiky.

Rodinná filmová představení v září

Vytvořeno 13.9.2013 13:08:10 | přečteno 1446x | Petr Vitvar