Celostátně hledaný se svědomím

05.03.2014 - Střípky z městské policie

Ve čtvrtek 27. února odpoledne dorazil na služebnu městské policie v Jablonci nad Nisou muž z ubytovny Neptun v Liberecké ulici, který tvrdil, že ho toho dne hledali na ubytovně buď strážníci, nebo policisté. Strážníci muže nehledali, ale vznesli dotaz na Policii České republiky. Službu konající policista jim sdělil, že muž je celostátně hledanou osobou Policie ČR. Městští strážníci uvědomělého hledaného předali policistům.

Zmatená přítelkyně

Kolem šesté hodiny podvečerní v pátek 28. února zatelefonovala na městskou policii paní, aby oznámila, že se u Alberta v Liberecké ulici pohybuje starší žena, která neví, kde je. Na místo dorazila hlídka strážníků, která ženu odvezla na Policii ČR. Tam policisté zjistili její totožnost i to, že je žena přechodně na návštěvě u svého přítele, ke kterému ji po předchozím telefonátu a na jeho přání nakonec policisté odvezli.

Vytvořeno 5.3.2014 17:26:17 | přečteno 1550x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie