Adventní setkání s klubem onkologických pacientů

, autor: Helena Rudolfová

03.12.2014 - Předvánoční čas je obdobím nakupování dárků blízkým, vůně purpury a cukroví, krásně nazdobených domovů a měst, ale je to i čas setkávání. Každoročně se schází také členové jabloneckého klubu onkologických pacientů JAKOP a tradičně mezi sebe zvou i primátora města Petra Beitla. Primátor ani letos nepřišel s prázdnou a předal sdružení JAKOP dárek ve formě šeku na 5 tisíc korun.

Primátor na setkání se členy klubu JAKOP chodí pravidelně a rád. „Osobně lidi, kteří se setkali se zákeřnou nemocí, obdivuji. Našli v sobě sílu bojovat a váží si života, mají díky nemoci určitý nadhled a posezení s nimi probíhá vždy v milé atmosféře“, svěřil se primátor Beitl. Členové klubu měli na úterní odpoledne nachystaný bohatý program. Všechny přítomné vánočně naladil svými koledami folklorní soubor Šafrán, a sami členové klubu si také nachystali vtipné představení. Došlo i na rozdávání drobných dárečků všem přítomným.

Během prosince si u malého občerstvení ještě vánoční pohody užijí a popovídají s primátorem Beitlem zdravotně postižení spoluobčané, senioři z řad bývalých pracovníků magistrátu či přátelé Jizerské magistrály.

Adventní setkání s klubem onkologických pacientů

02.12.2014, Klub Ex
, autor: Helena Rudolfová

Předsedkyně klubu Libuše Ulrichová

 
, autor: Helena Rudolfová

Primátor Petr Beitl v rozhovoru s členy klubu

 
, autor: Helena Rudolfová

Folklorní soubor Šafrán

 
 
Vytvořeno 3.12.2014 16:04:09 | přečteno 2664x | Petr Vitvar
load