Adventní setkání na jablonecké radnici

, autor: Markéta Hozová

27.11.2013 - Řada tradičních předvánočních setkání představitelů města s různými skupinami odstartovalo ve středu 27. listopadu posezení se zástupci neziskových organizací. V obřadní síni jablonecké radnice je přivítali primátor Petr Beitl a náměstkyně pro oblast humanitní Soňa Paukrtová.

„Předvánoční setkání jsou velmi příjemná. Máme možnost si vzájemně sdělit to, na co není během roku čas a i pro představitele jednotlivých subjektů je jistě přínosné, že se mohou se svými kolegy podělit o zkušenosti, radosti i starosti,“ říká primátor Beitl.

Během prosince zasednou k malému pohoštění a popovídání s primátorem a jeho kolegy kromě zástupců neziskových organizací i zástupci kulturních subjektů, které ve městě působí. Na leden jsou pak připravena setkání s reprezentanty jabloneckých církví a podnikateli.

Jako každoročně zajdou i letos představitelé Jablonce mezi seniory, kteří bydlí v domech zvláštního určení a primátor má navíc v diáři i posezení se členy JAKOPu, tedy Jabloneckého klubu onkologických pacientů. „Rád se se členy sdružení JAKOP setkávám, oslovuje mě příjemná atmosféra, která mezi nimi navzdory všudypřítomné zákeřné nemoci, panuje,“ prozrazuje primátor Beitl.

Setkání s neziskovými organizacemi

27.11.2013, obřadní síň jablonecké radnice
, autor: Markéta Hozová

Posezení se zástupci neziskových organizací