8. ročník turnaje „O pohár primátora města“

, autor: archiv MP

24.05.2012 - S výraznou podporou města zorganizovala Městská policie Jablonec nad Nisou již 8. ročník turnaje v malé kopané. Sobota 19. května, bezvadné počasí a házenkářské hřiště v jabloneckých pasekách se stalo místem fotbalového klání, kterého se zúčastnilo sedm týmů z osmi přihlášených.

Turnaj zahájil primátor města Petr Beitl, který účastníkům popřál krásný sportovní zážitek a co nejméně kolizí a zranění.

Pořádající tým MP Jablonec nad Nisou se probojoval systémem každý s každým bez porážky, pouze ve dvou případech se hráči rozešli s remízou. To stačilo na zisk 14 bodů, které znamenaly pro tým MP Jablonec první místo a zisk poháru primátora města. Druhé místo obsadil Alfa Team z Lučan a třetí příčka patřila týmu Městské policie Praha.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Petr Skřivan (MP Praha), nejlepším brankářem turnaje pak Ladislav Jirák (MP Hrádek nad Nisou) a nejlepším střelcem turnaje s 5 vstřelenými góly Michal Křemen (MP JBC).

Turnaj završilo exhibiční utkání mezi „výběrem turnaje“ a FK Baumit – čertice. Dámám z FK Baumit patří dík za účast a gratulace k výhře 4:3 v exhibici, která byla krásnou tečkou za celodenním sportovním kláním.

Turnaj ve fotbale O pohár primátora 2012

19.05.2012, hřiště v Jabloneckých Pasekách