10. ročník turnaje v malé kopané

, autor: archiv MP

30.06.2014 - Městská policie v Jablonci nad Nisou nemusí být vždy jen represivní složkou, strážníci se dokáží i pobavit a zasportovat. Důkazem je právě proběhlý 10. ročník fotbalového turnaje „O pohár primátora města“.

Organizátorům se přihlásilo osm týmů, které se utkaly systémem každý s každým. O poháry se bojovalo na házenkářském hřišti, počasí bylo fotbalu nakloněné a padaly krásné góly. Tím nejlepším týmem se stalo družstvo Vězeňské služby Rýnovice, pořádající Městská policie skončila letos na čtvrtém místě. Velkým překvapením a „skokanem roku“ se stal tým MHD Jablonec, který skončil pátý, když v posledním zápase historicky poprvé porazil pořádající tým MP. Nejlepším střelcem turnaje se stal Kamil Krejčík z týmu MP, když dokázal vstřelit celkem 7 branek svým soupeřům. Nejlepším gólmanem pak pořadatelé vyhlásili Štěpána Šedivého z týmu Sokolovna Hrádek.

Velký dík patří sponzorům Pivovaru Konrád a Řeznictví Sedlák, také bez další podpory města a primátora by nebylo možné turnaj organizovat. Poděkování patří také všem organizátorům turnaje a hlavně všem „roztleskávačkám“ z magistrátu města, které přišly podpořit pořádající Městskou policii. Ceny všem týmům předal náměstek primátora Ing. Miloš Vele a ředitel MP Mgr. Luboš Raisner.

Každý tým, který se zúčastnil letošního jubilejního ročníku dostal od organizátorů samozřejmě pozvánku na příští ročník 2015.

Turnaj v malé kopané

21.06.2014