23.08.2022 - Podmínky pro stavbu kruhového objezdu

Poskytnuté informace dle zák. 106/1999 Sb.

Otázka

Chci vás požádat dle zákona o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb., zda byste nám zaslala písemně přesné podmínky pro stavbu kruháče/parkoviště v horní části nové komunikace SO 111.

Teprve nyní po schůzi s primátorem nám paní Bencová zaslala zápis od kulatého stolu a nový projekt od pana Maděry.

Posílám vám nový projekt v příloze. Podívejte se kam až to chtějí hnát. Je zřejmé, že auta by měla přístup oběma cestami obousměrným provozem, označení lesní cesty zákazovou značkou tam není žádné a nahoře za kruháčem se bude parkovat až k asfaltu.

Máme již vyjádření s nesouhlasem od Organizace zahrádkářů a od Spolku Jablonecká přehrada. Dále čekáme na vyjádření od Osadního výboru Mšeno nad Nisou.

Soud jsme vyhráli, manžel je hlavní účastník řízení a budeme podnikat další kroky přes Ministerstvo životního prostředí a přes ombudsmana. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Nyní musí Krajský stavební úřad přehodnotit naše zamítnuté odvolání.

Děkuji za pochopení a prosím vás o toto vyjádření písemně.

S pozdravem

D. H. a R. H.

Odpověď

Na základě Vaší žádosti ze dne 23. 8. 2022 o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., Vám poskytuji následující informace:

V příloze tohoto dopisu naleznete dokument s podmínkami orgánu státní správy lesů dle závazného stanoviska k Vámi požadované stavbě.

ikona souboruPodmínky uložené orgánem státní správy lesů v závazném stanovisku ke stavbě s názvem - „Úprava ul. Sportovní a K Rybárně Revize 08/2020“

S pozdravem

Ing. Martina Vacková
vedoucí odboru kancelář tajemníka

Vytvořeno 5.9.2022 10:53:52 | přečteno 135x | Petr Vitvar
load