24.03.2020 - Informace o územních rozhodnutích

Poskytnuté informace dle zák. 106/1999 Sb.

Otázka

V rámci projektu určeného pro podporu všech výrobců stavebních materiálů, generálních dodavatelů staveb, stavebních firem a řemeslníků v České republice bychom s Vámi rádi navázali spolupráci v poskytování informací k plánovaným stavebním záměrům z Vašeho regionu.

Z tohoto důvodu Vás žádáme v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, o poskytnutí informací z rozhodnutí (resp. z dokumentů nahrazujících rozhodnutí) dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a to:

• územní rozhodnutí o umístění stavby
  • územní souhlas nahrazující územní rozhodnutí
  • veřejnoprávní smlouva o umístění stavby
  • rozhodnutí o společném územním a stavebním řízení (společné povolení)
  • územní souhlas, společný územní souhlas
  • jakýkoli jiný dokument nahrazující územní rozhodnutí
  • stavební povolení
  • stavební ohlášení
  • jakýkoliv dokument nahrazující stavební povolení či stavební ohlášení,

vydaných Vaším správním orgánem za období od 01.01.2020 až 24.03.2020 a které se týkají pouze pozemních staveb (tedybudov - např. stavby domů, skladů a hal), nikoli staveb infrastruktury (tedy např. dopravní infrastruktury, technické infrastruktury, veřejného prostranství).

Z výše uvedených rozhodnutí (resp. dokumentů nahrazujících rozhodnutí) žádáme tyto informace:

• identifikaci žadatele – pouze právnické osoby (např. název právnické osoby, název veřejnoprávní osoby příp. alespoň IČO
    žadatelů – právnických osob)
  • Identifikaci stavby (např. informace o druhu a účelu stavby, co stavba obsahuje nebo krátký popis stavby)
  • lokalitu stavby (např. informace o katastrálním území nebo o parcelním čísle nebo ulici)
  • datum vydání rozhodnutí či jiného dokumentu nebo datum uzavření veřejnoprávní smlouvy.

Istav Media s.r.o.

Odpověď

Magistrát města Jablonec nad Nisou, stavební úřad v období od 1.1.2020 do 24.3.2020 nevydal právnické osobě Vámi požadovaná rozhodnutí (územní rozhodnutí o umístění stavby, územní souhlas nahrazující územní rozhodnutí, veřejnoprávní smlouva o umístění stavby, rozhodnutí o společném územním a stavebním řízení, územní souhlas, jakýkoli dokument nahrazující územní rozhodnutí, stavební povolení, stavební ohlášení, jakýkoli dokument nahrazující stavební povolení či stavební ohlášení) pro pozemní stavby.

Ing. Mgr. Ivana Řimnáčová
vedoucí odboru stavebního a životního prostředí

Vytvořeno 7.4.2020 13:41:35 | přečteno 219x | Petr Vitvar