18.05.2020 - Kdy bude vrácen majetek žadateli

Poskytnuté informace dle zák. 106/1999 Sb.

Otázka

Kdy mi bude můj majetek doručen na mou adresu, nebo podle jakého zákona mi vrácen nebude.

J. H.

Odpověď

Vážený pane H.,

reaguji tímto na vaši žádost podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím v platném znění. Ze spisového materiálu je patrné, že městská policie sejmula dne 28. 12. 2017 z městského stromu kus lana, smycy a karabinu, dále pak plastový kyblíček s papírem. K Vašemu požadavku o navrácení, kde zřejmě není pochybnost o Vašem vlastnictví, Vám věci vracíme v tomto stavu: kus lana, smyce, karabina a papírový vzkaz, to vše si můžete prostřednictvím ISM (Informační středisko Magistrátu města Jablonec nad Nisou v budově radnice) protokolárně vyzvednout kdykoliv dle Vašich potřeb v otevírací době ISM. Plastový kyblíček sejmutý z veřejného prostranství z majetku města byl řádně recyklován jako odpad. Pokud se Vám jedna karabina ztratila, je nám líto, ale součástí předaného nalezeného materiálu byla pouze jedna karabina.

Magistrát ze své strany považuje Vaše řízení za uzavřené, opravné prostředky bylo možné využít v řízení před Krajským úřadem Libereckého kraje.

Ing. Mgr. Ivana Řimnáčová vedoucí odboru stavebního a životního prostředí

Vytvořeno 2.6.2020 13:47:24 | přečteno 226x | Petr Vitvar